Alexa
Üniversite Öğrencilerine Özel Öğrenci İndirimi Pamukkale'den.Türk Hava Yolları İstanbul Şırnak Uçuşları Başlamıştır.Kamil Koç Eskişehir, Kütahya ve İzmir Seferleri Başladı.Pegasus Hava Yolları Yurtiçi, Yurtdışı ve Kıbrıs Uçak Bileti Kampanyası
HEMEN ARAYIN
Bilgilerinizi bırakın, uzman satış ekibimiz sizinle irtibata geçsin.

Bora Jet Hava Yolları Adana'dan 6 Şehre Uçuyor.

Bora Jet Hava Yolları Adana'dan 6 Şehre Uçuyor.
Bora Jet Adana'dan, Mardin, Bodrum, Şanlıurfa, Dalaman, Bursa ve Diyarbakır'a Direk Uçuyor

Adana'dan Mardin, Bodrum, Şanlıurfa, Dalaman, Bursa ve Diyarbakır'a Yapacağınız Seyahatlerinizde 29 Haziran 2013 Tarihinden İtibaren Bora Jet Hava Yolları İle Konforlu Bir Yolculuk Yapabilirsiniz. Bölgesel Bir Hava Yolu Şirketi Olan Bora Jet Hava Yolları, Adana Mardin Uçak Bileti, Adana Bodrum Uçak Bileti, Adana Şanlıurfa Uçak Bileti, Adana Dalaman Uçak Bileti, Adana Bursa Uçak Bileti ve Adana Diyarbakır Uçak Biletinizi Satın Alabileceğiniz Türkiye'nin Popüler Hava Yolu Şirketlerinden Birisidir.

Yönetim Kurulu Başkasının Değişmesinden Sonra Uçuş Rotasını Adana, İstanbul, Ankara ve Antalya Olarak Belirleyen Hava Yolu Şirketi Borajet 29 Haziran 2013 Yılında Başlaması Planan Bu Uçuşlarında Özel İkram ve Zengin Yemek Menüsü İle Sizlere Rüya Gibi Bir Yolculuk Yaşatmayı Planlamaktadır. Sizde Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu, Akdeniz ve Marmara Bölgesine Yapacağınız Ziyaretlerinizde Uçak Biletinizi Bora Jet Hava Yolları Ayrıcalıkları İle Terminalden.com Üzerinden Satın Alabilirsiniz.

Her Geçen Gün Kendisi Filosuna Yeni Uçaklar Ekleyen Bora Jet Hava Yolları, Rotasını Şuan Tamamen Olmasada Adana'ya Çevirmiş Durumda. Türkiye'nin Çeşitli Noktalarına Çapraz Uçuşlar Gerçekleştiren Bora Jet Hava Yolları Diyarbakır, Van ve Adana Uçuşları İle Sektöründe Bir Yol Kazanmak İstiyor. Sizde Şimdi Erken Rezervasyon Fırsatları İle Adana Şehrinden Mardin, Bodrum, Şanlıurfa, Dalaman, Bursa ve Diyarbakır'a 49 TL'den Başlayan Fiyatlarla Uçabilirsiniz.

Sizde Kontenjanlarla Sınırlı Adana'dan Uçak Biletinizi Şimdi Satın Alabilir, Seyahatinizi 29 Haziran 2013 Tarihinden İtibaren Gerçekleştirebilirsiniz. İptal ve İade Yapılmayacak Olan Bu 49 TL'lik Uçak Biletinizde Dilerseniz 8 TL Karşılığında Rezervasyon Değişikliği Yapılabilirsiniz. Kampanya Ücretinden Ücreti Arasındaki Fark Ayrıca Tahsil Edilir.

Uçak Bileti

Etiketler: Adana, Mardin, Bodrum, Şanlıurfa, Dalaman, Bursa, Diyarbakır, Bora Jet, Uçak Bileti

Son Güncelleme İle: 17.08.2013 Tarihinde Yayınlanmış, Kampanya Toplamda 271 Kez Okunmuştur.