Alexa
Otobüs Bileti
Otobüs Biletinizi Satın Alabilmek İçin Yan Tarafta Bulunan Sorgulama Sayfasını Kullanabilir veya Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.

Terminalden.com : İstanbul - Sakarya Ucuz Otobüs Bileti Fiyatları 25 TL

Sakarya
Sakarya Ucuz Otobüs Bileti / Kalkış Şehri : İstanbul
İstanbul Esenler Otogarı
Sakarya Merkez Otogarı
15 Aralık 2013 - 31 Aralık 2013
01 Aralık 2013 - 15 Aralık 2013
İstanbul - Sakarya Otobüs Firmaları
Sakarya Şehrimiz, Türkiye'nin Marmara Bölgesinde Yer Almaktadır. İzmit, Bursa ve Bolu Şehirlerine Komşu Olan İlimiz, Karadeniz'e de Oldukça Yakındır. Tarım ve Hayvancılığın Gelişmiş Olduğu Şehirde Ekonomi Bu İş Alanlarına Bağladır. Mısır ve Fındık Bu Şehrin Önemli Tarım Üretim Malzemelerinden Birisidir. Sanayinin Son Yıllarda Gelişmiş Olduğu Bu Şehir 900 Bin Kişilik Nüfusu İle Marmara Bölgesinin En Büyük 5. İlidir. Eski Yunan ve Frigler Dönemine Ait Birçok Yapıya Ev Sahipliği Yapmaktadır.

İlk Çağlardan Günümüze Kadar Uzanan Geniş Bir Tarihe Sahip Olan Sakarya Milattan Önce 300.Yıllara Dayanan Roma İmparatorluğunun Bir Eyaletidir. Yapılan Araştırmalar ve Kazılar Sonucunda O Döneme Ait Bir Çok Yapı Bulunmuştur. Osmanlı Dönemine Ait Birçok Eski Yerleşim Alanı Bulunan Bu Şehrimizde Türkistan ve Azerbaycan Boylarına Ait Eski Dönem Köy ve Kentler Yine Bu Şehrimizdedir. Kurtuluş Savaşında Önemli Bir Cephe Olan Sakarya Bu Savaşta Türkiye'nin En Büyük Kazanımı Olmuştur.

902.276 Kişilik Nüfusu İle Tam Bir Organize Sanay Bölgesidir. Bölge 500'e Yakın Büyük Çaplı Firmalara Ait Fabrikalar Bulunmaktadır. Sanayi ve Yatırım Şehri Olan Sakarya Otomotiv, Gıda ve Tekstil Sektörlerinde Büyük Fabrikalar Sahiptir. Otomotiv ve Gıda Sektörlerinde Toyota, Otoyol, Tırsan, Şen Piliç ve Ülker Gibi Devlere Ev Sahipliği Yapmaktadır. Türkiye'nin En Önemli Yatırım Merkezi Olan Bu Şehir, Yerli ve Yabancı Bir Kuruluşa Ev Sahipliği Yapmaktadır. Tarım İçinde Oldukça Verimli Topraklara Sahiptir.

Sizde Şimdi Sakarya Otobüs Biletinizi Terminalden.com Üzerinden Satın Alabilir, Dilerseniz Rezervasyon Yapabilirsiniz. Yapacağınız Gezi ve Seyahatlerinizde Erken Rezervasyon Fırsatı İle Biletinizi %30 İndirimli Olarak Alabilirsiniz. İstanbul Otogarından Sakarya Otogarına Yapacağınız Kısa Yol Seyahatlerinizde Terminalden.com Sizlere En Uygun Otobüs Bileti Sağlamayı Amaçlamaktadır. İstanbul - Sakarya Otobüs Bileti 25.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Terminalden.com'da.